Znajdź pracę:
Oferty pracy

Blog
Aktualności z życia Jobxion

Stały kontrakt dla Artura. Polak doceniony przez holendereskiego pracodawcę

data dodania: 15 listopada 2017

Artur - stały kontrakt w Holandii

Kiedy nasi piłkarze jadą za granicę, wiedzą, że aby grać, muszą być lepsi od miejscowych zawodników. W budownictwie jest podobnie. Żaden holenderski pracodawca nie zaoferuje stałej umowy słabemu pracownikowi. Dlatego jesteśmy dumni, że po raz pierwszy w historii Jobxion, Polak dostał kontrakt bezpośrednio od naszego klienta. Nawet wśród Holendrów, których zatrudniamy, takie sytuacje zdarzają się bardzo rzadko.

Czytaj więcej

Kurs bezpieczeństwa VCA – bo bez tego ani rusz..na budowę w Holandii!

data dodania: 6 września 2017

Jednym z najważniejszych Twoich obowiązków zaraz po przyjeździe na projekt budowlany w Holandii będzie uczestnictwo w kursie BHP, zwanym w Niderlandach VCA, i oczywiście – zdanie egzaminu z wynikiem pozytywnym. Dzierżąc dyplom w dłoni, budowlane wrota Holandii staną przed Tobą otworem!

 

Czytaj więcej

Zapraszamy na spotkanie w Młodzieżowym Biurze Pracy w Warszawie

data dodania: 25 sierpnia 2017

Pracujesz w zawodach, których przedstawicieli poszukujemy? Myślisz o nowej pracy? ➡️ Przyjdź na spotkanie rekrutacyjne! Hydrauliku, stolarzu, cieślo szalunkowy i elektryku, rezerwuj swój czas we wrześniu! 🙂 

 

Czytaj więcej

Witaj! To Twoje pierwsze dni pracy w Jobxion!

data dodania: 23 sierpnia 2017

„Informujemy, iż Pana kandydatura została pozytywnie rozpatrzona i z dniem …. rozpocznie Pan pracę na stanowisku ….”. Jesteś hydraulikiem, cieślą, stolarzem, a może elektrykiem? Dostałeś taką oto radosną wiadomość? A więc stało się, startujesz z pracą w Holandii!

 

Czytaj więcej

Patryk – walczy (zawodowo) z bezrobociem i szuka fachowców w budownictwie

data dodania: 14 sierpnia 2017

Rowery w Holandii są elementem krajobrazu

Poznajcie naszego rekrutera  – Patryka, który sam zasmakował pracy w Holandii, a teraz jego ścieżki życiowe zaprowadziły go do miejsca, z którego rekrutuje specjalistów budowlanych do pracy właśnie w tym kraju. Rekruter z powołaniem i pasją do oryginalnej architektury!

 

Czytaj więcej

Humor w kasku budowlanym

data dodania: 9 sierpnia 2017

Nie od dziś wiemy, że najlepsza na świecie „kasta” fachowców budowlanych jest również najbardziej skorą do żartów (potwierdzone przez amerykańskich uczonych) grupą zawodową. A jeśli się śmiać, to przede wszystkim z siebie! Zapraszamy do terapii śmiechowej z Jobxion!  🙂

 

Czytaj więcej