Znajdź pracę:
Oferty pracy

Blog
Aktualności z życia Jobxion

Budowa w Holandii. Najważniejsze słowa dla jadących do pracy

data dodania: 30 listopada 2017

Holenderski na budowie

Tysiąc kilometrów on naszej Ojczyzny, leży  kraj wiatraków, serów i zielonej trawy. Tam, na budowie w Holandii, nasi koledzy po fachu mówią w kompletnie niezrozumiałym dla nas języku. Ani to angielski, ani to niemiecki. Jedno jest pewne – z polskim ma niewiele wspólnego.

Czytaj więcej

Jak wygląda praca z Jobxion? Oddajmy głos naszym pracownikom

data dodania: 23 listopada 2017

Jak wygląda praca z Jobxion

Jeśli zastanawiasz się jak wygląda praca z Jobxion, czy warto z nami wyjechać do Holandii, musisz obejrzeć ten film. Oddaliśmy głos naszym fachowcom. To oni najlepiej wyjaśnią, jak to wygląda z ich perspektywy. Moglibyśmy się sami chwalić, ale wolimy, żeby to nasi fachowcy mówili, jak jest naprawdę.

Czytaj więcej

Stały kontrakt dla Artura. Polak doceniony przez holendereskiego pracodawcę

data dodania: 15 listopada 2017

Artur - stały kontrakt w Holandii

Kiedy nasi piłkarze jadą za granicę, wiedzą, że aby grać, muszą być lepsi od miejscowych zawodników. W budownictwie jest podobnie. Żaden holenderski pracodawca nie zaoferuje stałej umowy słabemu pracownikowi. Dlatego jesteśmy dumni, że po raz pierwszy w historii Jobxion, Polak dostał kontrakt bezpośrednio od naszego klienta. Nawet wśród Holendrów, których zatrudniamy, takie sytuacje zdarzają się bardzo rzadko.

Czytaj więcej

Kurs bezpieczeństwa VCA – bo bez tego ani rusz..na budowę w Holandii!

data dodania: 6 września 2017

Jednym z najważniejszych Twoich obowiązków zaraz po przyjeździe na projekt budowlany w Holandii będzie uczestnictwo w kursie BHP, zwanym w Niderlandach VCA, i oczywiście – zdanie egzaminu z wynikiem pozytywnym. Dzierżąc dyplom w dłoni, budowlane wrota Holandii staną przed Tobą otworem!

 

Czytaj więcej

Zapraszamy na spotkanie w Młodzieżowym Biurze Pracy w Warszawie

data dodania: 25 sierpnia 2017

Pracujesz w zawodach, których przedstawicieli poszukujemy? Myślisz o nowej pracy? ➡️ Przyjdź na spotkanie rekrutacyjne! Hydrauliku, stolarzu, cieślo szalunkowy i elektryku, rezerwuj swój czas we wrześniu! 🙂 

 

Czytaj więcej

Witaj! To Twoje pierwsze dni pracy w Jobxion!

data dodania: 23 sierpnia 2017

„Informujemy, iż Pana kandydatura została pozytywnie rozpatrzona i z dniem …. rozpocznie Pan pracę na stanowisku ….”. Jesteś hydraulikiem, cieślą, stolarzem, a może elektrykiem? Dostałeś taką oto radosną wiadomość? A więc stało się, startujesz z pracą w Holandii!

 

Czytaj więcej