Znajdź pracę:
Oferty pracy

Jobxion - praca w Holandii dla fachowców z branży budowlanej

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu osób o konkretnych profilach zawodowych:
cieśli szalunkowych, stolarzy, hydraulików i elektryków.

Specjaliści w swojej dziedzinie

W Polsce jesteśmy jedyną Agencją Pracy specjalizującą się w rekrutacji do holenderskiej branży budowlanej. Wyjątkowymi czyni nas to, że nie działamy w innych sektorach rynku – jesteśmy ekspertami w budownictwie.

Jesteśmy filią holenderskiej firmy Jobxion Vakmensen BV, która działają w Holandii od ponad 12 lat. W sierpniu 2015 roku zarejstrowaliśmy spółkę w Polsce. W tym czasie zbudowaliśamy zespoły rekruterów dedykowane do każdego regionu Polski. Mamy biura stacjonarne w Radomiu, Warszawie i Kłodzku.

Nasze Certyfikaty

Jobxion Poland sp. z o.o świadczy usługi rekrutacyjne dla holenderskiego oddziału firmy Jobxion Vakmensen BV.

Jobxion Poland sp. z o.o. jest wpisana do rejestru KRAZ pod numerem 13137. Certyfikat

Jobxion Vakmensen BV należy do NBBU Holenderskiego Stowarzyszenia Agencji Pośrednictwa Pracy i Tymczasowego Zatrudnienia, związku zawodowego profesjonalnych pośredników pracy. Przynależność do NBBU gwarantuje, iż Jobxion Vakmensen jako pracodawca przestrzega układu zbiorowego Układu dotyczącego płac – CAO.

Nasi rekruterzy są merytorycznie przygotowani do rozmów z kandydatami. Znają dobrze budowlany rynek pracy w Holandii i ta wiedza wyróżnia nas na tle konkurencji.

Nawiąż kontakt z rekruterem ze swojego regionu

Współpraca

Jako zagraniczny pracodawca współpracujemy z siecią doradców EURES oraz Wojewódzkimi i Powiatowymi Urzędami Pracy. Dzięki ich pośrednictwu organizujemy spotkania rekrutacyjne z kandydatami w lokalnych urzędach pracy. Jesteśmy również zaangażowani we współpracę z doradcami EURES działającymi przy Ochotniczych Hufcach Pracy. Bierzemy udział w Targach Pracy i spotkaniach z młodzieżą, podczas których, jako zagraniczny pracodawca i ekspert w branży budowlanej, prezentujemy możliwości, jakie stwarza praca na rynku holenderskim.

Rynek budowlany w Holandii i rola pracownika

W Holandii sektor budownictwa jest w fazie dynamicznego wzrostu. Zmienia się postrzeganie ludzi pracujących w tej branży, szczególnie tych będących dobrymi fachowcami z doświadczeniem zdobytym za granicą. Zawody, na które rekrutujemy są deficytowe na całym rynku Unii Europejskiej. Fachowcy z Polski są w Holandii coraz bardziej doceniani oraz pożądani. Tym bardziej, że w Holandii panuje wzrost gospodarczy. To utwierdza nas w przekonaniu o słuszności rozwoju biznesu na rynku polskim.

Zobacz broszurę o Jobxion

Nasz zespół

Znajdź najbliższego rekrutera

Patryk

Patryk

Rekruter
patryk@jobxion.pl tel. 507 745 663

Agnieszka

Rekruter
agnieszkan@jobxion.pl tel. 798 834 026

Sandra

Sandra

Koordynator procesów rekrutacyjnych
sandra@jobxion.pl tel. 730 206 040

Małgosia

Marketing i Komunikacja malgosia@jobxion.pl 517 291 235
(obecnie na urlopie macierzyńskim)

Celina

Celina

Manager Recruiting Poland celina@jobxion.nl + 31 (0) 655 48 98 83