Czas na Gdynię!

Po Małopolsce przyszedł czas na północ kraju!

Wczoraj mieliśmy przyjemność zawitać na Pomorzu, gdzie uczestniczyliśmy w Targach Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości w Gdyni. Po południu z kolei spotkaliśmy się z Wami w formule speed date, gdzie odpowiadaliśmy wyczerpująco na Wasze pytania odnośnie pracy w sektorze budownictwa w Królestwie Niderlandów. Oprócz naszych rekruterów – Patryka i Agnieszki, mieliście okazję poznać właściciela naszej firmy oraz pracowników biura w Tiel. Świetna organizacja Targów  i jak zwykle cenna możliwość nawiązania bezpośrednich relacji z kandydatami chętnymi do wyjazdu do Holandii!

Praca czeka, sezon w pełni, zapraszamy – cieśli szalunkowych, hydraulików, stolarzy, elektryków, dekarzy, zbrojarzy – do aplikowania!

Tymczasem zapraszamy na kolejne spotkanie z Jobxion, tym razem na Opolszczyźnie reprezentuje nas Angelika!

2 czerwca 2017 – Nysa

Targi Pracy „Partner”, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie, ul. Obrońców Tobruku 5 a (obok wieży ciśnień), godz. 10.00-13.00. Wypełnij krótki formularz i daj nam znać, że jesteś zainteresowany spotkaniem: Kliknij

Zostaw CV, my znajdziemy dla Ciebie pracę

Nie masz CV?
Zrób je z nami w 5 minut!

Jesteś zapracowany i nie miałeś czasu na przygotowanie CV? Nie szkodzi! Odpowiedz na kilka pytań, a Twoje zgłoszenie powędruje bezpośrednio do rekrutera. Całość zajmie 5 minut!