Ile kosztuje VCA

Ile kosztuje VCA? U nas może być za darmo

Szukasz pracy za granicą? Chciałbyś pojechać do Holandii? Nie wiesz ile kosztuje zrobienie certyfikatu VCA, ani jak to zrobić? Wiemy, jak go wyrobić za darmo. Wystarczy… no właśnie.

 Zacznijmy od tego, że jeśli chcesz zacząć legalnie pracę na budowie w Holandii, musisz mieć dwa ważne dokumenty. Pierwszym z nich jest certyfikat VCA, drugim numer SOFI. Pierwszy z nich poświadczający przejście i zaliczenie szkolenia poświęconego bezpieczeństwu. Dokument ważny jest 10 lat, nie tylko na terenie Holandii, ale też np. Niemiec. Numer SOFI to odpowiednik polskiego NIP-u. Dziewięciocyfrowy identyfikator można uzyskać w urzędzie podatkowym w gminie. O nim napiszemy w osobnym tekście. Teraz przechodzimy do VCA.

 VCA nie jest tanie. Zrobienie certyfikatu VCA w Polsce może kosztować nawet 1500 złotych. W Holandii – ok. 200 euro. Wiemy doskonale, że dla każdego z nas, to duże pieniądze. Dlatego w Jobxion znaleźliśmy rozwiązanie, które ograniczyć te koszty do zera.

Dla naszych pracowników, którzy za pierwszym podejściem, zdadzą egzamin – pokrywamy koszty kursu!

 

 Jak wygląda kurs VCA w Jobxion? Po przyjechaniu grupy pracowników z Polski do Holandii, organizujemy jednodniowy kurs na VCA. Zapewniamy materiały szkoleniowe po polsku. Kurs kończy się egzaminem. Kurs jest prowadzony przez specjalizującą się w tym holenderską firmę – HollCert. Dzięki temu, po zdaniu egzaminu, nasi pracownicy otrzymują obowiązujący 10 lat oficjalny dokument.

 

W przypadku niepowodzenia – niestety, ale zdający musi sam pokryć koszt kursu. Opłaca się zatem zdać za pierwszym podejściem. Wtedy można otrzymać VCA za darmo.

 

Firmie Jobxion zależy na dużej zdawalności VCA wśród naszych pracowników. Jest to rozwiązanie z korzyścią dla wszystkich. W 2017 roku wysłaliśmy do Holandii ponad 500 pracowników z Polski. Za pierwszym razem zdają prawie wszyscy. Nasi koordynatorzy starają się dobrze przygotować wszystkich do egzaminu. Ile zatem kosztuje certyfikat VCA? Z nami możesz go zrobić za darmo!

 Osobom, które nie posiadają certyfikatu VCA oferujemy pomoc – jednodniowy kurs (po polsku) i materiały szkoleniowe. 

 

Zostaw swoje CV, a my znajdziemy dla Ciebie pracę