Jak wygląda praca z Jobxion? Oddajmy głos naszym pracownikom

Jeśli zastanawiasz się jak wygląda praca z Jobxion, czy warto z nami wyjechać do Holandii, musisz obejrzeć ten film. Oddaliśmy głos naszym fachowcom. To oni najlepiej wyjaśnią, jak to wygląda z ich perspektywy. Moglibyśmy się sami chwalić, ale wolimy, żeby to nasi fachowcy mówili, jak jest naprawdę.

Bohaterami naszego filmu są nasi Fachowcy. Celowo piszemy z wielkiej litery, bo swoją pracą zasługują na najwyższy szacunek. Jestśmy dumni, mogąc pochwalić się takimi pracownikami. Nasi holenderscy klienci również doceniają ich zaangażowanie oraz doświadczenie. Polscy fachowcy stają się na tym rynku coraz bardziej cenieni. Dlaczego? Bo potrafią rozwiązać każdy problem.

W Jobxion codziennie słyszymy historie podobne do tych, które opowiadają bohaterowie naszego filmu. Wielu naszych fachowców jest związanych z nami przez długi czas. Niektórzy pracują z nami już od kilku lat. Zatem jak wygląda praca z Jobxion? Podane przykłady pokazują, że nasi fachowcy są bardzo zadowoleni. Bez względu na to, czy mówimy o cieślach szalunkowych, hydraulikach, elektrykach czy stolarzach budowlanych. Każdemu z naszych pracowników – staramy się zapewnić jak najlepsze warunki do życia i pracy w Holandii.

Jak wygląda praca z Jobxion? Znakomicie. A dlaczego? Bo Jobxion to firma rzetelna. Przestrzegamy wszystkich przepisów, płacimy naszym fachowcom dobre pieniądze – zawsze na czas. Nasz poski koordynator pomaga w załatwieniu najważniejszych spraw, dowozi niezbędne narzędzia i ubrania robocze wprost na budowę. Zapewniamy zakwaterowanie i ciągle szukamy lepszych domów do wynajęcia dla naszych pracowników. Nasi fachowcy robią wszystko, żeby fachowcy budowlani mogli zająć się tym, co potrafią najlepiej.

Nasze starania doceniają pracownicy. Szczególnie, jeśli mieli okazję pracować z agencjami, które nie zapewniały odpowiednich warunków. To, co tam jest wyjątkowe, u nas jest standardem. Naszą naczelną wartością jest szacunek dla fachowców.

A może chcesz sam się przekonać jak jest naprawdę? Ostrzegamy – wyjazd do pracy z Jobxion grozi tym, że zostaniesz z nami na dłużej. Jeśli chcesz spróbować – zgłoś się do naszego rekrutera, a on pomoże Ci znaleźć najlepszą ofertę pracy w Holandii.

Zostaw CV, my znajdziemy dla Ciebie pracę

Nie masz CV?
Zrób je z nami w 5 minut!

Jesteś zapracowany i nie miałeś czasu na przygotowanie CV? Nie szkodzi! Odpowiedz na kilka pytań, a Twoje zgłoszenie powędruje bezpośrednio do rekrutera. Całość zajmie 5 minut!