Wreszcie na swoim. Tak będzie wyglądać nowe biuro JobXion

Już wkrótce zaprosimy Was do nowego biura JobXion. Po kilkunastu latach żegnamy Tiel i przenosimy się na swoje – do Geldermalsen. Dotychczas JobXion wynajmował powierzchnię, nowy obiekt będzie naszą własnością. Został zaprojektowany specjalnie, aby jak najlepiej służyć potrzebom rekrutacji pracowników budowlanych – cieśli szalunkowych, hydraulików, elektryków i stolarzy budowlanych. Stare i nowe biuro dzielić będzie zaledwie kilkanaście kilometrów – oba są położone przy autostradzie A15.

 

Prawie 16 lat istnienia firmy JobXion to nieustanny rozwój. Rośnie liczba pracowników tymczasowych, którym dajemy pracę w Holandii, a co za tym idzie – rośnie zespół naszych pracowników. Nadszedł też czas na zmianę biura – na takie, które pozwoli na jeszcze lepszą obsługę. Po latach spędzonych w uroczym Tiel, wkrótce przenosimy się do pobliskiego Geldermalsen. Nowe biuro JobXion będzie położone tuż przy autostradzie A15, w parku przemysłowym Hondsgemet. Za projekt architektoniczny odpowiada firma JCVANKESSEL Architectuur, a głównym wykonawcą jest JCVANKESSEL Bouw.

 

Dla wszystkich będzie zmiana jakościowa. W nowym budynku znajdzie miejsce się nie tylko dla pracowników biurowych, ale przede wszystkim centrum szkoleniowe oraz testowe dla kandydatów. Pozwoli to naszym fachowcom rozwijać swoje umiejętności i zdobywać kwalifikacje bezpośrednio w naszej firmie.

 

Z niecierpliwością czekamy na moment, w którym będziemy mogli już oficjalnie Państwa zaprosić do nowego biura. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem – już w kwietniu 2021 będziemy mogli świętować 16-te urodziny firmy w nowym obiekcie. Żegnaj Tiel! Witaj Geldermalsen!

Zainteresowany? Wyślij CV!