Wypełnij pola i zaznacz zgody, byśmy mogli znaleźć Ci pracę

1)  Wyrażenie tej zgody jest niezbędne, abyśmy mogli zaoferować Panu/Pani ofertę pracy w Holandii. Administratorem danych osobowych jest agencja pośrednictwa pracy Jobxion Poland sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Graniczna 17, lok.P3/LOK 126-604 Radom. Przesłane dane będą przetwarzane na potrzeby procesów rekrutacyjnych. Aby lepiej dopasować oferty pracy, JobXion Poland będzie automatycznie profilować dane kandydatów. 

2) Wyrażenie tej zgody jest niezbędne, aby móc podjąć zatrudnienie w Holandii.  Wyrażam również zgodę na przekazywanie moich danych osobowych Jobxion Vakmensen B.V. spółce prawa niderlandzkiego z siedzibą: De Harpen 2, 4191 PE Geldermalsen (Holandia) jako pracodawcy zagranicznemu oraz innym potencjalnym pracodawcom zagranicznym, a także na powierzenie tych danych do przetwarzania podmiotom świadczącym usługi w tym zakresie oraz ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji. Aby lepiej dopasować oferty pracy, JobXion Vakmensen będzie automatycznie profilować dane kandydatów.

3) Twoje dane będą wykorzystywane tylko do celów związanych z pracą i pozyskiwaniem pracowników przez obie spółki. Nie będziesz otrzymywać żadnych ofert ani informacji nie związanych z pracą w Jobxion Vakmensen. Wysyłając aplikację rekrutacyjną zezwalam Jobxion Poland sp. z o.o. i JobXion Vakmensen na kontaktowanie się ze mnę przez wskazane w aplikacji kanały takie jak adres pocztowy, e-mail, telefon w sprawach związanych z procesami rekrutacyjnymi. 

4) W każdej chwili Tobie jako Kandydatowi przysługuje prawo do wglądu, poprawienia, modyfikacji i usunięcia własnych danych z bazy JobXion.