O jobXion

Jobxion Poland sp. z o.o. jest agencją pośrednictwa pracy (Certyfikat KRAZ 13137) i świadczy usługi pozyskiwania pracowników dla holenderskiej firmy Jobxion Vakmensen BV. Specjalizujemy się w rekrutacji wyłącznie doświadczonych specjalistów: cieśli szalunkowych, elektromonterów, hydraulików i stolarzy budowlanych.

Specjalizujemy się w rekrutacji do jednej branży – budownictwa. Nasi rekruterzy mają dogłębną wiedzę fachową i specjalizacją się w konkretnych zawodach. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zapewnić naszym pracownikom najlepsze projekty. A naszym klientom – najlepszych fachowców!

Jobxion Vakmensen BV należy do NBBU – Holenderskiego Stowarzyszenia Agencji Pośrednictwa Pracy i Tymczasowego Zatrudnienia – związku zawodowego profesjonalnych pośredników pracy. Przynależność do NBBU gwarantuje, iż Jobxion Vakmensen jako pracodawca przestrzega zbiorowego Układu dotyczącego płac – CAO.

MARSZAŁEK
WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO

Warszawa, 11-12-2015

CERTYFIKAT

o dokonaniu wpisu podmiotu do
rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia

JOBXION POLAND Sp. z o.o.

ul. Radomska 14A
26-900 Kozienice

z dniem 2015-12-11
został wpisany pod numerem 13137
do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia.
Data dokonainia pierwzsego wpisu do rejestru: 2015-12-11

Zobacz, co mówią o nas nasi fachowcy:

Współpraca

Jako zagraniczny pracodawca współpracujemy z siecią doradców EURES oraz Wojewódzkimi i Powiatowymi Urzędami Pracy. Dzięki ich pośrednictwu organizujemy spotkania rekrutacyjne z kandydatami w lokalnych urzędach pracy. Jesteśmy również zaangażowani we współpracę z doradcami EURES działającymi przy Ochotniczych Hufcach Pracy. Bierzemy udział w Targach Pracy i spotkaniach z młodzieżą, podczas których, jako zagraniczny pracodawca i ekspert w branży budowlanej, prezentujemy możliwości, jakie stwarza praca na rynku holenderskim.

Od początku listopada 2018 JobXion Poland sp. z o.o. jest również członkiem OKAP – Ogólnopolskiego Konwentu Agencji Pracy.  To świadectwo najwyższej jakości i profesjonalizmu naszych działań. 

GoWork – ogólnopolski portal z opiniami o pracodawcach docenił nasze podejście do kontaktu z kandydatami nadając nam certyfikat firmy otwartej na opinie. Zawsze jesteśmy gotowi do rozmowy i udzielania właściwych informacji. 

Zostaw swoje CV, a my znajdziemy dla Ciebie pracę