Jesteśmy odpowiedzialni

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu (CSR)

Jesteśmy świadomi naszej odpowiedzialności względem otoczenia. Ważny jest dla nas rozwój osobisty i zawodowy osób związanych z Jobxion. Dotyczy to zarówno pracowników biurowych, jak i tych zatrudnionych na projektach. Proponujemy staże, kursy i szkolenia, a młodym osobom stawiającym pierwsze kroki w branży, możliwość budowania kariery zawodowej.

Oferujemy możliwość pracy w firmach, w których mogą nauczyć się zawodu. Współpracujemy ze szkołami o profilu technicznym, pomagają młodym ludziom w zdobyciu doświadczenia podczas stażu na projekcie w naszej firmie.

Środowisko

Minimalizujemy szkodliwy wpływ na środowisko. Używamy mniejszej ilości papieru i pracujemy na energooszczędnych urządzeniach. Unikamy niepotrzebnego drukowania. Dokumenty, oferty, faktury najchętniej dostarczamy i pobieramy w formie cyfrowej. Zwracamy również uwagę na użytkowanie samochodów służbowych przez naszych pracowników pod kątem ochrony środowiska.

Rozwój

Praca jest ważnym aspektem naszego życia. Jest źródłem poczucia własnej wartości i satysfakcji. Jobxion umieszcza ludzi na odpowiednich stanowiskach i pomaga pracodawcom znaleźć właściwych ludzi. Staramy się być dobrym partnerem i pracodawcą w stosunku do wielu podmiotów, a dzięki współpracy z polskimi i holenderskimi Urzędami Pracy oraz EURES zapewniamy miejsce pracy naszym kandydatom. Chętnie pośredniczymy w rekrutacji osób w wieku 50+, które dzięki długoletniemu doświadczeniu zawodowemu, wiedzy, motywacji i lojalności spełniają oczekiwania holenderskich pracodawców.

Bezpieczeństwo w miejscu pracy

Dla Jobxion bardzo ważne jest, aby pracownicy pracowali w bezpiecznych warunkach. Nasze elektronarzędzia są zawsze sprawdzane, a naszym pracownikom zapewniamy odzież i buty robocze. Bezpieczeństwo w miejscu pracy jest na pierwszym miejscu, dlatego szybko reagujemy na potencjalne zagrożenia.

Zainteresowany? Wyślij CV!