Rekruterzy

Nasz zespół

Zespół naszych rekruterów posiada bogate doświadczenie branżowe. Wiedzą doskonale na czym polega praca w Holandii na budowie i dlatego potrafią dobrać właściwych ludzi do właściwych zadań. 

Co to oznacza dla Ciebie? Najlepsi fachowcy szukają ofert pracy dla najlepszych fachowców – takich jak Ty.

Bartłomiej

Rekruter
bartlomiej@jobxion.pl
tel. 502 419 115

Anita

Rekruter
anita@jobxion.pl
tel. 606 280 287

Marlena

Rekruter
marlena@jobxion.pl
tel. 507  745 663

rekruterzy (1)

Karolina

Rekruter
karolina@jobxion.pl
tel. 786 802 925

Marta

Rekruter
marta@jobxion.pl
tel. 505 378 991

Malwina

Rekruter
malwina@jobxion.pl
tel. 880 493 006

Małgorzata

Rekruter
malgorzata@jobxion.pl
tel. 798 834 023

Edyta

Koordynator procesów rekrutacyjnych
edyta@jobxion.pl
tel. 505 378 901

Sandra

Koordynator procesów rekrutacyjnych
sandra@jobxion.pl
tel. 730  206 040

Tomek

Digital Marketing
tomasz@jobxion.pl
tel. 502 109 960

Mirela

Pracownik biurowy
mirela@jobxion.pl

tel. 735 779 678

Magłosia

Małgosia

Marketing i Komunikacja

malgosia@jobxion.pl
tel. 517 291 235

Zostaw CV, my znajdziemy dla Ciebie pracę

Nie masz CV?
Zrób je z nami w 5 minut!

Jesteś zapracowany i nie miałeś czasu na przygotowanie CV? Nie szkodzi! Odpowiedz na kilka pytań, a Twoje zgłoszenie powędruje bezpośrednio do rekrutera. Całość zajmie 5 minut!