Rekruterzy

Nasz zespół

Zespół naszych rekruterów posiada bogate doświadczenie branżowe. Wiedzą doskonale na czym polega praca w Holandii na budowie i dlatego potrafią dobrać właściwych ludzi do właściwych zadań. 

Co to oznacza dla Ciebie? Najlepsi fachowcy szukają ofert pracy dla najlepszych fachowców – takich jak Ty.

Patryk Jobxion

Patryk

Rekruter
patryk@jobxion.pl
tel. 507 745 663

Agnieszka

Rekruter
agnieszkan@jobxion.pl
tel. 798 834 026

Bartlomiej Jobxion

Bartłomiej

Rekruter
bartlomiej@jobxion.pl
tel. 502 419 115

Aleksandra

Rekruter
aleksandraw@jobxion.pl
tel. 798 834 023

Marta

Rekruter
marta@jobxion.pl
tel. 798 834 023

Sandra

Koordynator procesów rekrutacyjnych
sandra@jobxion.pl
tel. 730 206 040

Edyta

Koordynator procesów rekrutacyjnych
edyta@jobxion.pl
tel. 505 378 901

Celina

Celina

Manager Recruiting Poland
celina@jobxion.nl
tel. +31 (0) 655 48 98 83

Magłosia

Małgosia

Marketing i Komunikacja
malgosia@jobxion.pl
tel. 517 291 235

Zostaw swoje CV, a my znajdziemy dla Ciebie pracę