Zamień UK na HolandiĘ

Przyszłość w Wielkiej Brytanii jest niepewna? Obawiasz się Brexitu? Zacznij pracować w Holandii

Zostaw CV, my znajdziemy dla Ciebie pracę

Nie masz CV?
Zrób je z nami w 5 minut!

Jesteś zapracowany i nie miałeś czasu na przygotowanie CV? Nie szkodzi! Odpowiedz na kilka pytań, a Twoje zgłoszenie powędruje bezpośrednio do rekrutera. Całość zajmie 5 minut!

Co się stanie z Polakami na Wyspach po Brexicie? Nie wiemy. Wszystko zależy od tego, jakie ostatecznie zostaną podpisane umowy. Ale jeśli obawiasz się niepewności, nie czekaj i pomyśl o pracy w sektorze budowlanym w Holandii.
Jako JobXion szukamy pracowników w czterech zawodach:

  • cieśla szalunkowy
  • elektryk
  • hydraulik
  • stolarz budowlany

Pomyśl o pracy w kraju, który na pewno nie wyjdzie z Unii Europejskiej!

Dobre zarobki

Holandia jest 13. najbogatszym krajem świata wg PKB per capita. Wielka Brytania jest na tej liście na 26. miejscu. W Holandii zarobisz!

Bliżej Polski

Z Holandii do Polski można dojechać własnym autem nawet w kilka-kilkanaści godzin. Samolot leci dwie godziny. Jesteś bliżej rodziny!

Otwarta kultura

Wielką Brytanię i Holandię łączy kultura otwarcie na innych. Tu po prostu możesz być sobą. W tym kraju żyje się na luzie!

Zobacz jak wyglądają nasze zakwaterowania!

O JobXion

 JobXion jest certyfikowaną agencją zatrudnienia (nr KRAZ 13137)  świadczącą usługi pozyskiwania pracowników z Polski na holenderski rynek budowlany. W Holandii JobXion Vakmensen BV jest obecna od ponad 18 lat co oznacza, że jesteśmy profesjonalistami w pośrednictwie pracy i rekrutacji. W 2022 roku dysponowaliśmy ponad 100-tką projektów miesięcznie, na które zatrudniliśmy ponad 500 fachowców z branży budowlanej.