Poznaj nasze lektorki języka holenderskiego

Poznajcie nasze urocze lektorki z  De Taalschool PL-NL, które przeprowadzą Was przez meandry języka holenderskiego podczas intensywnego kursu w Tiel. Po pierwszych potyczkach językowych z polską nauczycielką – Anią Lech, pod swoje skrzydła weźmie Was lektorka holenderska – Aluka. Na naukę nigdy nie jest za późno! Pamiętajmy, że szanse na atrakcyjne zatrudnienie wzrastają wraz z kompetencjami językowymi. Budownictwo to w końcu praca zespołowa!

Anna Lech, od kilku lat mieszka w Holandii i jest studentką języka niderlandzkiego na uniwersytecie w Utrechcie. Regularnie pomaga Polakom w różnych sytuacjach, w których potrzebna jest znajomość języka holenderskiego. Są to między innymi: opieka społeczna, administracja, ubezpieczenia, uzyskiwanie numerów sofii, rejestracja w mieszkaniach i pomoc w edukacji. Poprzez wzrastające zainteresowanie językiem holenderskim założyła własną firmę De Taalschool PL- NL (Szkoła językowa PL/NL).

Aluka Schmidt, ma 22 lata i studiuje humanistykę w Utrechcie, obecnie przygotowuje pracę licencjacką. Ma doświadczenie w prowadzeniu zajęć grupowych.

Zostaw CV, my znajdziemy dla Ciebie pracę

Nie masz CV?
Zrób je z nami w 5 minut!

Jesteś zapracowany i nie miałeś czasu na przygotowanie CV? Nie szkodzi! Odpowiedz na kilka pytań, a Twoje zgłoszenie powędruje bezpośrednio do rekrutera. Całość zajmie 5 minut!