Zapraszamy na Przystanek Kariera

Nie masz czasu iść na targi pracy? Nie ma problemu – odwiedź nas na wirtualnym stoisku Jobxion na Przystanku Kariera. Porozmawiaj z naszym rekruterem na czacie. 

W dniach 14 -19 października JobXion uczestniczy w nowatorskiej formule targów pracy: Wirtualnym Przystanku Kariera.  Obejmuje on swoim zasięgiem województwa opolskie, śląskie i dolnośląskie.
Organizator odpowiadając na współczesne potrzeby zrezygnował z tradycyjnej formuły targów pracy jakim był Przystanek Kariera odbywający się w centrum Opola i Wrocławia już od 5 lat.
Nowatorska formuła Przystanku Kariera to przede wszystkim: łatwy kontakt firma – pracownik, większa dostępność eventu, bez ograniczeń czasu czy miejsca, mniejszy koszt udziału oraz przygotowań, zastąpienie tradycyjnych, papierowych ulotek, folderów ich elektronicznymi wersjami, atrakcyjny program: testy kompetencji, transmisje na żywo ciekawych prezentacji oraz spotkań. Wirtualny Przystanek Kariera obędzie się w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych! W zeszłym orku przystanek odwiedziło ponad 5700 osób.

Zapraszamy do kontaktu z rekruterami JobXion  na czacie w godzinach 9-17. Do zobaczenia

Zainteresowany? Wyślij CV!