Rekrutacje

W JobXion nieustannie prowadzimy procesy rekrutacyjne w czterech zawodach. Szukamy cieśli szalunkowych, elektryków/elektromonterów, hydraulików i stolarzy budowlanych. Jeśli jesteś fachowcem i chcesz pracować w Holandii, zobacz nasze ogłoszenia. 

Sprawdź nasze oferty pracy

Cieśle szalunkowi na projekty hoteli i apartamentowców

  Lokalizacja: cała Holandia | Data rozpoczęcia: 29.10.2018 

JobXion poszukuje doświadczonych cieśli szalunkowych, którzy chcieliby dołączyć do prestiżowych projektów budowy ekskluzywnych apartamentowców i hoteli na terenie Holandii. Nasz Klient to firma specjalizująca się w luksusowych realizacjach w branży mieszkaniowej i hotelarskiej. Do jej zespołu poszukujemy 5 cieśli szalunkowych znających na poziomie komunikatywnym język angielsku lub niemiecki z doświadczeniem w pracach ciesielskich i stolarskich. 

Cieśle szalunkowi – budownictwo w sektorze rolniczym

  Lokalizacja: cała Holandia | Data rozpoczęcia: 22.10.2018 

Dla naszego Klienta działającego na rynku budowlanym od 1978 roku poszukujemy dwóch doświadczonych i zmotywowanych cieśli szalunkowych na projekt w sektorze rolniczym. Od prawie 40 lat firma rozwinęła ogromną wiedzę specjalistyczną w zakresie projektowania i stawiania konstrukcji betonowych budynków rolniczych przeznaczonych dla trzody chlewnej, bydła, drobiu i innych obiektów gospodarczych. 

Cieśle szalunkowi – różne projekty (PERI, DOKA, ULMA)

  Lokalizacja: cała Holandia | Data rozpoczęcia: 22.10.2018 

Hej, Cieślo! Masz marzenie? Spełnij je razem z nami! W Jobxion mamy tyle pracy, ze nie będziesz się z nami nudził, a do tego zarobisz dobre pieniądze. Obecnie poszukujemy cieśli szalunkowych do budowy 4 tuneli we współpracy z jednym z naszych największych Klientów. Projekt potrwa 1,5 roku i możliwe są na nim nadgodziny. Żeby pracować na tym projekcie musisz mieć w małym palcu znajomość systemów PERI, DOKA, SATOCA oraz doświadczenie w budowaniu tuneli.,

Poszukujemy doświadczonych stolarzy! Nowe budownictwo i renowacje

  Lokalizacja: cała Holandia | Data rozpoczęcia: 22.10.2018 

Dla stałego Klienta, rodzinnej firmy budowlanej obecnej na rynku holenderskim od ponad 12 lat, poszukujemy doświadczonych stolarzy, którzy sprawdzą się na projektach dotyczących zarówno nowego budownictwa jak i renowacji istniejących obiektów. 

Nasz Klient działa przede wszystkim w sektorze budownictwa mieszkaniowego przy budowie nowych apartamentowców i osiedli domków jednorodzinnych.  Zaangażowany jest również w projekty przebudowy i renowacji budynków użyteczności publicznej  takich jak szpitale, hotele lub centra handlowe. 

Poszukiwani stolarze na projekt budowy nowych domów

  Lokalizacja: cała Holandia | Data rozpoczęcia: 29.10.2018 

Poszukujemy dobrych stolarzy na projekt budowy domów jednorodzinnych i lokali użytkowych w miejscowości Panningen w Południowej Holandii. Szukamy fachowców doświadczonych w nowym budownictwie, do których zdań należał będzie miedzy innymi montaż elementów drewnianych (m.in. nawisy i okapy dachowe) niezbędnych do wykończenia budynków. Od kandydatów oczekujemy kilkuletniego doświadczenia w pracach stolarskich, umiejętności czytania rysunków technicznych, dokładności i rzetelności przy wykonywaniu pracy.  

Stolarz budowlany Super Oferta

  Lokalizacja: cała Holandia | Data rozpoczęcia: 21.11.2018 

Poszukujemy dobrych stolarzy na projekt budowy domów jednorodzinnych i lokali użytkowych z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym i komunikatywną znajomością języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego. Oferujemy pracę w nowym budownictwie oraz przy renowacjach.

Poszukiwani hydraulicy na projekty w Holandii

  Lokalizacja: cała Holandia | Data rozpoczęcia: 22.10.2018 

Lubisz ciekawe wyzwania zawodowe? Jesteś fachowcem w swojej dziedzinie i szukasz możliwości rozwoju? Mamy dla Ciebie pracę u naszego nowego Klienta, eksperta w branży instalacyjnej na rynku holenderskim. Posiada on zespół zgranych fachowców specjalizujących się zarówno w nowym budownictwie jak i projektach przebudowy i renowacji. Jeśli chcesz dołączyć do tego zespołu, rozwinąć skrzydła i sprawdzić się na zagranicznych projektach wyślij do nas swoją aplikację. Montaż instalacji wodnych i kanalizacji, centralnego ogrzewania i wentylacji to tylko niektóre z prac jakie będziesz wykonywać. 

Nowy projekt dla hydraulików I Renowacja hotelu w Hadze

  Lokalizacja: cała Holandia | Data rozpoczęcia: 29.10.2018 

Dla nowego Klienta JobXion, firmy z branży instalatorskiej, poszukujemy 4 doświadczonych hydraulików. Projekt dotyczy renowacji dużego hotelu w Hadze należącego do międzynarodowej i znanej sieci hotelowej w Europie. Do prac na tym projekcie należy demontaż całej istniejącej instalacji sanitarnej i kanalizacji oraz systemu wentylacyjnego a następnie montaż nowych instalacji.

Ambitne projekty dla hydraulików w Holandii Północnej​

  Lokalizacja: cała Holandia | Data rozpoczęcia: 22.10.2018 

Hej Hydrauliku,
A może rzucisz to wszystko i wyjedziesz z nami do Holandii?


Tutaj wiele rzeczy jest prostych a zasady jasne. Dodatkowo nie będziesz się nudził, bo mamy dla Ciebie ciekawe wyzwania zawodowe. Nowe projekty, dobra pensja, rzetelni pracodawcy – to i wiele więcej JobXion proponuje swoim pracownikom!

Poszukujemy fachowców z doświadczeniem w wykonywaniu instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz grzewczych w obiektach mieszkalnych i biurowych w nowym budownictwie. Idealnie ze znajomością języka angielskiego na poziomie minimum A2.
Zainteresowany? Aplikuj na stanowisko Hydraulika. Oferty pracy dla specjalistów od mokrej roboty to nasza specjalność.

 

Elektrycy – duże projekty budowlane w Holandii

  Lokalizacja: cała Holandia | Data rozpoczęcia: 29.10.2018 

Szukasz pracy za granicą jako elektryk? W JobXion mamy jej mnóstwo. Poszukujemy fachowców na duże projekty budowlane w Holandii. Nasi Klienci to firmy budowlane z długoletnią tradycją w instalacjach, które realizują projekty przede wszystkim w sektorze mieszkaniowym, hotelarskim i przemysłowym. 

Elektryk – Projekt renowacji apartamentów | Amsterdam

  Lokalizacja: cała Holandia | Data rozpoczęcia: 29.10.2018 

Chcesz pracować przy renowacji luksusowych apartamentów w stolicy Holandii? Właśnie na Ciebie czekamy! Poszukujemy profesjonalnych elektryków z doświadczeniem przy demontażu instalacji elektrycznych.

Pamiętaj, elektryka prąd nie tyka!

Do Twoich obowiązków na tym stanowisku będzie należał demontaż okablowania, gniazdek, przełączników i oświetlenia. Liczy się precyzja, dokładność, chęci do pracy oraz rozwoju osobistego!

Elektrycy – Nowy kampus szkolny w Eindhoven

  Lokalizacja: cała Holandia | Data rozpoczęcia: 29.10.2018 

Hej Elektryku, Zastanawiasz się jaka będzie przyszłość Twojej rodziny>
Możesz im dać to, co najlepsze pracując i budując swoją przyszłość z JobXion. W Jobxion mamy atrakcyjny program lojalnościowy dla tych, którzy planują z nami długotrwałą współpracę. Dołącz do naszego zespołu i ciesz się dodatkowymi bonusami! Organizujemy i zapewniamy zakwaterowanie w naszych własnych domach, dopłacamy za posiadanie własnego samochodu i za kilometrówki.  

Zostaw swoje CV, a my znajdziemy dla Ciebie pracę