Młodzi na budowę z dobrą(!) znajomością języka angielskiego

Ogólnobudowlany

40 h / tydzień

Holandia

Start: od zaraz

Praca w korporacji nie jest dla Ciebie? Nie jesteś gotowy na siedzenie za biurkiem i ciągnie Cię w świat? Mamy dla Ciebie alternatywę!
W JobXion szukamy młodych ludzi z komunikatywną znajomością języka, którzy chcieliby spróbować swoich sił w zawodzie: stolarza, cieśli, hydraulika lub elektryka. Z nami zdobędziesz fach w ręku! Poznasz świat i nowych ludzi. Dzięki pracy u nas zawsze będziesz miał alternatywę planując swoją karierę zawodową.

Jesteś uczniem technikum lub zawodówki i znasz komunikatywnie język angielski? Tym bardziej zacznij pracę dla JobXion. Nauczymy Cię zawodu oraz dodamy wiatru w żagle. Z nami Twoja kariera nabierze mocy!

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Doświadczenie zdobyte za granicą
  • Dodatki do pensji
  • Zakwaterowanie w dobrym standardzie z opłaconymi mediami w tym WiFi
  • Wsparcie polskich koordynatorów i doświadczonych fachowców, którzy będą Cię wspierać i uczyć na budowie

Już teraz chciałbyś wiedzieć więcej? Kliknij na przycisk aplikowania i wypełnij formularz a nasz rekruter skontaktuje się z Tobą!

JobXion jest certyfikowaną agencją pośrednictwa pracy (nr KRAZ 13137) świadczącą usługi pozyskiwania pracowników z Polski na holenderski rynek budowlany. W Holandii JobXion Vakmensen BV jest obecna od 15 lat co oznacza, że jesteśmy profesjonalistami w pośrednictwie pracy i rekrutacji. W 2019 roku dysponowaliśmy ponad 100-tką projektów miesięcznie, na które zatrudniliśmy ponad 500 fachowców z branży budowlanej.