RekRuter/REKRUTERKA KŁODZKO / RADOM

Pracownik działu rekrutacji

Jobxion Poland sp. z o.o. to Agencja Pośrednictwa Pracy specjalizująca się w rekrutacji do branży budowlanej na rynek holenderski kandydatów o konkretnych profilach zawodowych: cieśli szalunkowych, stolarzy, hydraulików i elektryków.

Opis stanowiska:

Osoba na wskazanym stanowisku będzie odpowiedzialna za codzienną selekcję oraz rekrutację wyspecjalizowanych kandydatów do pracy na terenie Holandii, kontakt z bieżącymi pracownikami oraz prawidłowy przepływ dokumentacji.

 Zadania:
• przeprowadzanie telefonicznych rozmów kwalifikacyjnych
• budowanie oraz zarządzanie bazą kandydatów
• uczestniczenie w spotkaniach rekrutacyjnych, targach pracy
• aktywne poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów
• dbanie o wysoką jakość oraz rzetelność świadczonych usług

Wymagania:

 • bardzo dobra lub dobra znajomość języka angielskiego
• znajomość obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych
• wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne
• mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym profilu lub w sprzedaży
• dyspozycyjność i dobra organizacja pracy
• motywacja i zaangażowanie
• wykształcenie minimum średnie

Oferujemy:

 pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w kreatywnym , młodym zespole międzynarodowym
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• podwyższanie kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia oraz wyjazdy integracyjne do Holandii
• pracę od poniedziałku do piątku od 8:30 do 17:00 ( z przerwą obiadową)
• wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji (od 2100 zl netto na start)

Więcej informacji:

Jobxion Poland sp. z o.o. jest agencją pośrednictwa pracy (Certyfikat KRAZ 13137) i świadczy usługi pozyskiwania pracowników dla holenderskiej firmy Jobxion Vakmensen BV. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników budowlanych, w szczególności: cieśli szalunkowych, elektromonterów, hydraulików i stolarzy budowlanych.

Specjalizujemy się w rekrutacji do jednej branży – budownictwa. Nasi rekruterzy mają dogłębną wiedzę fachową i specjalizacją się w konkretnych zawodach. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zapewnić naszym pracownikom najlepsze projekty. A naszym klientom – najlepszych fachowców!

Zostaw CV, my znajdziemy dla Ciebie pracę

Nie masz CV?
Zrób je z nami w 5 minut!

Jesteś zapracowany i nie miałeś czasu na przygotowanie CV? Nie szkodzi! Odpowiedz na kilka pytań, a Twoje zgłoszenie powędruje bezpośrednio do rekrutera. Całość zajmie 5 minut!