Stażysta działu rekrutacji | Radom

Stażysta

40 h / tydzień

Radom

Start: od zaraz

Do polskiego biura agencji pośrednictwa pracy w Radomiu poszukujemy osoby na stanowisko stażysty.

Jeśli jesteś otwarty na nowe doświadczenia, zmotywowany do nauki i pracy oraz znasz język angielski w stopniu minimum podstawowym, to prześlij do nas swoje CV już dziś! Nie wymagamy doświadczenia w branży rekrutacyjnej.

Nasza oferta:
Oferujemy płatny staż w międzynarodowym środowisku z możliwością rozwoju zawodowego. Zdobędziesz wiedzę z zakresu procesów rekrutacyjnych oraz weźmiesz udział w tworzeniu ciekawych projektów marketingowych.
Po odbytym stażu przewidujemy możliwość zatrudnienia.

Zakres obowiązków:
Do Twoich obowiązków należał będzie kontakt telefoniczny z kandydatami oraz wsparcie rekruterów w ich bieżących zadaniach oraz głównie praca z bazą danych.

  • Podstawowa lub komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Obsługa komputera i MS Office – wymagana
  • Zapał i motywacja do pracy
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Sumienność i obowiązkowość
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Staż z możliwością późniejszego zatrudnienia
  • Praca w międzynarodowym środowisku w zgranym zespole
  • Możliwość poznania w praktyce zawodu specjalisty ds. rekrutacji

JobXion jest certyfikowaną agencją pośrednictwa pracy (nr KRAZ 13137) świadczącą usługi pozyskiwania pracowników z Polski na holenderski rynek budowlany. W Holandii JobXion Vakmensen BV jest obecna od 15 lat co oznacza, że jesteśmy profesjonalistami w pośrednictwie pracy i rekrutacji. W 2019 roku dysponowaliśmy ponad 100-tką projektów miesięcznie, na które zatrudniliśmy ponad 500 fachowców z branży budowlanej.

Zainteresowany? Wyślij CV!