Szkolenia fotowoltaika

Energia słoneczna jest teraz na topie, panele słoneczne znajdują się na coraz większej liczbie dachów. Rośnie zapotrzebowanie na energię słoneczną, podobnie jak na monterów. Dzięki szkoleniu techników paneli słonecznych w Jobxion masz nie tylko gwarancję pracy, ale także przyczyniasz się do zrównoważonej przyszłości energetycznej w Holandii.

Kurs fotowoltaiki w Jobxion

Szkolenia prowadzimy w naszym centrum szkoleniowym w Geldermalsen. Przywitają Cię koordynator szkoleń i nauczyciel Jimmy przy filiżance kawy. Przejdziemy z Tobą szkolenie, a następnie szybko udamy się na teren zewnętrzny, gdzie znajduje konstrukcja dachowa, na której odbędzie się szkolenie. Pamiętaj, że będziesz głównie obecny na zewnątrz i spędzisz dużo czasu na dachu.

Szkolenie składa się z 3 części: montaż zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości, montaż paneli słonecznych oraz podłączenie falownika. Bezpieczeństwo jest bardzo ważne podczas pracy na wysokości i z elektrycznością, to kluczowa część szkolenia. Następnie przystępujemy do montażu paneli słonecznych na konstrukcji dachu. Zamontowana jest rama, na której za pomocą narzędzi umieszcza się panele słoneczne. Gdy panele słoneczne są na miejscu, wszystko musi być podłączone do falownika i sieci elektrycznej. Wszystko prawidłowo podłączone? Następnie włączamy instalację i od razu sprawdzamy w aplikacji, czy jest generowany prąd. Czy to nie jest wspaniale?

Dlaczego warto brać udział w szkoleniu na stanowisko montera ogniw fotowoltaicznych w Jobxion?

  • Trening jest DARMOWY
  • Dostosowujemy szkolenie do Twojego poziomu
  • Pracujesz profesjonalnymi narzędziami i dobrym materiałem
  • Szkolenie prowadzi doświadczony fachowiec
  • Jeśli przejdziesz szkolenie, zapewnimy Ci pracę

Możliwości szkolenia

Szkolenie montera paneli słonecznych daje wiele możliwości każdemu, kto chce pracować w tym słonecznym zawodzie. Chcesz się przekwalifikować i jesteś nowy w tej gałęzi techniki instalacyjnej? Nie ma problemu, wspólnie z Tobą przyjrzymy się możliwościom i odpowiednio dostosujemy szkolenie. Ponieważ posiadamy własne centrum szkoleniowe, jesteśmy na tyle elastyczni, aby program szkoleniowy był dla Ciebie sukcesem. Jest to krótkie i praktyczne szkolenie, dzięki któremu możesz szybko przełożyć naukę w praktykę.

Szkolenie montera paneli słonecznych

Grupa docelowa

Szkolenie jest odpowiednie dla szerokiej grupy docelowej. Masz ukończone 18 lat, jesteś nowy lub masz już doświadczenie w technologii instalacyjnej. Nie boisz się wysokości i nie masz nic przeciwko pracy na zewnątrz. Twoja motywacja również jest dla nas ważna, ponieważ z dobrą motywacją na pewno odniesiesz sukces. Nie jesteś pewien, czy ten kurs/szkolenie to coś dla Ciebie? Przyjdź na dzień orientacyjny!

Możliwości po szkoleniu montera paneli fotowoltaicznych

Dzięki szkoleniu mechanika paneli słonecznych masz dobre możliwości pracy. Do transformacji energetycznej i uczynienia Holandii bardziej zrównoważoną potrzebnych jest wielu monterów. Szkolenie to jest koordynowane z dużą firmą specjalizującą się w projektach związanych z energią słoneczną. Po pomyślnym ukończeniu szkolenia możesz od razu zacząć prace.

Wykładowca

Kształcenie i szkolenie w zakresie techniki instalacyjnej prowadzi Jimmy: profesjonalista z 40-letnim doświadczeniem w technologii instalacyjnej. Podłączył już wiele paneli słonecznych i jest gotowy nauczyć Cię tego pięknego zawodu.

Praktyczne informacje o szkoleniu

  • Lokalizacja szkolenia: Geldermalsen
  • Koszt: bezpłatny
  • Czas trwania szkolenia: 1 do 3 dni po uprzedniej konsultacji
  • Data rozpoczęcia: po uprzedniej konsultacji
  • Gwarancja pracy: tak

Zainteresowany lub masz pytania dotyczące tego szkolenia?

Jesteś ciekaw czy szkolenie montera paneli słonecznych jest dla Ciebie? Nasz koordynator szkoleń – odpowie na wszystkie pytania telefonicznie lub mailowo.

Kontakt rekruter

Chętnie pomogę!

Chcesz dostawać najświeższe oferty pracy?

Zostaw swojego maila

× Porozmawiaj z rekruterem