Targi Pracy i Przedsiębiorczości „Majówka z pracą” już 23 maja w Krakowie

Szczyt sezonu prac budowlanych zbliża się wielkimi krokami. Jobxion ma w ofercie pracę na terenie Holandii, przy wielu zróżnicowanych projektach, dla kandydatów o profilu zawodowym: cieśla szalunkowy, stolarz, hydraulik i elektryk. Tym razem spotykamy się na południu Polski! 23 maja zapraszamy na Targi Pracy i Przedsiębiorczości w Krakowie, gdzie nasze rekruterki – Angelika i Gosia, opowiedzą o szczegółach zatrudnienia w Holandiii i wymaganiach, jakie stawiamy przed kandydatami. Po Targach odbędzie się otwarte spotkanie rekrutacyjne z Jobxion w formule Speed Date.

Do udziału w małopolskich Targach Pracy na terenie Tauron Arena Kraków (ul. Stanisława Lema 7) w godzinach 10.00-14.00 we wtorek 23.05.2017 zapraszają oficjalnie Prezydent Miasta Krakowa oraz Grodzki Urząd Pracy w Krakowie.

Uczestnictwo w wydarzeniu to okazja dla osób poszukujących pracy do zapoznania się aktualną sytuacją panującą na lokalnym i zagranicznym rynku pracy, szeroką bazą ofert pracy zaprezentowanych przez wystawców, planami rekrutacyjnymi firm, które poszukują pracowników, a także szansa bezpośredniego spotkania z potencjalnymi pracodawcami. Na Targach będzie można zapoznać się informacjami o firmie Jobxion i bieżącymi ofertami pracy w Holandii w obszarze budownictwa.

W planowanym wydarzeniu weźmie udział około 100 wystawców. Obecne będą firmy, a także agencje pracy poszukujące pracowników oraz instytucje zewnętrzne, które przedstawią uczestnikom targów ofertę pomocy, przede wszystkim w zakresie szkoleń oraz poradnictwa zawodowego.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny.

A po „godzinach”, między 16.00-20.00 tego samego dnia spotkajmy się w gronie osób zainteresowanych pracą na budowach w Holandii! Projekty, które realizujemy dotyczą zarówno obiektów komercyjnych jak i prywatnych. NOWOŚĆ! Oprócz fachowej pomocy w załatwianiu formalności związanych z legalizacją zatrudnienia, Jobxion udostępnia również bezpłatne lekcje języka holenderskiego (wkróce również angielskiego) oraz opłaca wymagany w krajach takich jak Holandia, Belgia, Luksemburg, kurs bezpieczeństwa VCA. Podczas Speed Date nasi pracownicy przeprowadzą z Wami rozmowy rekrutacyjne i odpowiedzą na wszelkie pytania odnośnie warunków zatrudnienia przy pracach budowlanych na terenie Holandii, wymagań stanowiskowych oraz niezbędnych procedur związanych z wyjazdem.

Miejsce spotkania rekrutacyjnego z Jobxion:

Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki 
ul. Św. Filipa 17
31-150 Kraków

Sala F1

Godz. 16:00 – 20.00

Zostaw CV, my znajdziemy dla Ciebie pracę

Nie masz CV?
Zrób je z nami w 5 minut!

Jesteś zapracowany i nie miałeś czasu na przygotowanie CV? Nie szkodzi! Odpowiedz na kilka pytań, a Twoje zgłoszenie powędruje bezpośrednio do rekrutera. Całość zajmie 5 minut!