CIEŚLA SZALUNKOWY

Jak wygląda praca cieśli szalunkowego w Holandii?

Betontimmerman to po holendersku cieśla szalunkowy, czyli fachowiec od dużych form z betonu – ścian, stropów, podłóg itp.. Nasi klienci najczęściej wymagają doświadczenia z którymś z systemów: PERI, DOKA, NOE albo ULMA. Często też szukamy ludzi, którzy pracowali z prefabrykatami. Pracujemy zarówno w nowych inwestycjach mieszkalnych, jak i dużych projektach użyteczności publicznej (np. lotniska czy stadiony). 

Cieśla szalunkowy to często praca na świeżym powietrzu. 🙂 Zakres jego prac obejmuje przygotowanie i przeprowadzenie całego procesu wylewania betonu. Od oszalowania, poprzez przygotowanie, zbrojenie, wylewanie, aż do oddania gotowych wylewek. Niezbędne są m.in. czytanie rysunku technicznego i umiejętność obsługi pomp do betonu. 

beton

Narzędzia cieśli szalunkowego

Każdy cieśla szalunkowy powinien mieć swój zestaw narzędzi podręcznych. Do minimum należy: obcęgi, miarki, młotek murarski i młotek ciesielski oraz poziomica (wasserwaga). Do tego warto mieć własny pas na narzędzia.

 Jobxion zapewnia naszym pracownikom elektronarzędzia (klucz udarowy, piłę tarczową, wiertarkę, młotowiertarkę, wyrzynarkę), a także niezbędne do pracy na stanowisku lampy oświetleniowe, odzież roboczą, kask, słuchawki, a jeśli jest taka potrzeba – obuwie robocze (standard S3) oraz kamizelkę odblaskową.

Zobacz nasze aktualne oferty pracy

Cieśla szalunkowy | Dom Spokojnej Starości

Cieśla szalunkowy | Centrum Dystrybucyjne

Cieśla szalunkowy I
Hotele i apartamenty

Cieśla szalunkowy I Język + doświadczenie

Cieśle szalunkowi | Amsterdam Overhoekplein

Rekruterzy

Skontaktuj się z naszym rekruterem.

Malwina

Rekruter
malwina@jobxion.pl
tel. 880 493 006

Zostaw CV, my znajdziemy dla Ciebie pracę

Nie masz CV?
Zrób je z nami w 5 minut!

Jesteś zapracowany i nie miałeś czasu na przygotowanie CV? Nie szkodzi! Odpowiedz na kilka pytań, a Twoje zgłoszenie powędruje bezpośrednio do rekrutera. Całość zajmie 5 minut!