CIEŚLA SZALUNKOWY

Jak wygląda praca cieśli szalunkowego w Holandii?

Betontimmerman to po holendersku cieśla szalunkowy, czyli fachowiec od dużych form z betonu – ścian, stropów, podłóg itp.. Nasi klienci najczęściej wymagają doświadczenia z którymś z systemów: PERI, DOKA, NOE albo ULMA. Często też szukamy ludzi, którzy pracowali z prefabrykatami. Pracujemy zarówno w nowych inwestycjach mieszkalnych, jak i dużych projektach użyteczności publicznej (np. lotniska czy stadiony). 

Cieśla szalunkowy to często praca na świeżym powietrzu. 🙂 Zakres jego prac obejmuje przygotowanie i przeprowadzenie całego procesu wylewania betonu. Od oszalowania, poprzez przygotowanie, zbrojenie, wylewanie, aż do oddania gotowych wylewek. Niezbędne są m.in. czytanie rysunku technicznego i umiejętność obsługi pomp do betonu. 

beton

Narzędzia cieśli szalunkowego

Każdy cieśla szalunkowy powinien mieć swój zestaw narzędzi podręcznych. Do minimum należy: obcęgi, miarki, młotek murarski i młotek ciesielski oraz poziomica (wasserwaga). Do tego warto mieć własny pas na narzędzia.

 Jobxion zapewnia naszym pracownikom elektronarzędzia (klucz udarowy, piłę tarczową, wiertarkę, młotowiertarkę, wyrzynarkę), a także niezbędne do pracy na stanowisku lampy oświetleniowe, odzież roboczą, kask, słuchawki, a jeśli jest taka potrzeba – obuwie robocze (standard S3) oraz kamizelkę odblaskową.

Nasze oferty dla cieśli szalunkowego

Samodzielny cieśla szalunkowy w zielonym regionie Booskop

Lokalizacja: Boskoop

Branża: Budowa

Start: 26 marca 2018

 

Czy jesteś cieślą szalunkowym, który czuje się komfortowo na dużych projektach? Jeśli tak mamy dla Ciebie projekt w zielonym regionie Booskop.
Jest to duży projekt dotyczący budownictwa mieszkalnego, na który szukamy osób, które znają się na swojej pracy i mogą pracować niezależnie.
Nasz Klient specjalizuje się w wytwarzaniu i wylewaniu fundamentów betonowych dla domów, garaży i szklarni.  

Czytaj dalej Aplikuj teraz

Cieśle szalunkowi praca na 6 miesięcy | Muzeum w Leiden

Lokalizacja: Leiden

Branża: Budowa

Start: 5 marca 2018

 

JobXion poszukuje doświadczonych stolarzy betonowych na specjalny projekt w Leiden! To bardzo prestiżowy projekt polegający na budowie części bardzo znanego muzeum! Było o nim głośno w wiadomościach, bo to właśnie tam Tyrannosaurus Rex otrzyma honorowe miejsce w hali, która może być wybudowana właśnie przez Ciebie! Projekt niedawno rozpoczął się jednak jest jeszcze na nim praca przez co najmniej pól roku. Jesteś ciekawy i chciałbyś dołączyć do zespołu prześlij nam swoją aplikację,

Czytaj dalej Aplikuj teraz

Rekruterzy

Skontaktuj się z naszym rekruterem.

Kody pocztowe zaczynające się od 2, 3, 4 i 5​

Aleksandra

Rekruter
aleksandraw@jobxion.pl
tel. 798 834 023

Kody pocztowe zaczynające się od 0, 1, 6, 7, 8 i 9

Marta

Rekruter
marta@jobxion.pl
tel. 798 834 023

Wciąż szukamy rekrutera!

Chesz do nas dołączyć?

Wyślij CV
rekrutacja@jobxion.pl

Zostaw swoje CV, a my poszukamy dla Ciebie pracy