ELEKTRYK

Jak wygląda praca elektryka w Holandii?

Electromonteur (czyt. elektromonter),  to po holendersku elektromonter. Można też spotkać się z terminem Electricien (elektryk) lub Kastenbouwer/Panelenbouwer – tak jednak nazywany jest monter szaf i paneli sterowniczych. Praca każdego z tych specjalistów jest niezwykle odpowiedzialna. 

Zakres prac elektromontera dotyczy zazwyczaj tworzenia (lub renowacji) instalacji elektrycznych, systemów alarmowych, czy innych sieci, które są oparte o okablowanie. Od punktu poboru mocy, do gniazdka. Fachowiec musi więc nie tylko dysponować odpowiednim doświadczeniem ale również uprawnieniami. 

ele1

Narzędzia elektromontera

Każdy elektryk powinien mieć swój zestaw narzędzi podręcznych. Do minimum należy następujący zestaw: kombinerki, szczypce do usuwania izolacji, śrubokręt z izolacją, próbnik, młotek, przecinak do rur, piła ręczna i sprężyna naciągowa.

 Jobxion zapewnia naszym pracownikom elektronarzędzia (wiertarkę, odciągarkę pyłu, przedłużacz na szpuli), a także niezbędne do pracy na stanowisku lampy oświetleniowe, odzież roboczą, kask, słuchawki, a jeśli jest taka potrzeba – obuwie robocze (standard S3).

Nasze oferty pracy dla elektryków

Elektryk - Projekt renowacji apartamentów I Amsterdam

Lokalizacja: Amstredam

Branża: Instalacje elektryczne

Start: 18 sierpnia 2018

 

Chcesz pracować przy renowacji luksusowych apartamentów w stolicy Holandii? Właśnie na Ciebie czekamy! Poszukujemy profesjonalnych elektryków z doświadczeniem przy demontażu instalacji elektrycznych.

Pamiętaj, elektryka prąd nie tyka!

Czytaj dalej Aplikuj teraz

Rekruterzy

Skontaktuj się z odpowiednim rekruterem.
Sprawdź pierwszą cyfrę kodu pocztowego Twojego miejsca zameldowania i dzwoń lub pisz

Patryk Jobxion
Kody pocztowe zaczynające się od 6, 7 i 8​

Patryk

Rekruter
patryk@jobxion.pl
tel. 507 745 663

Kody pocztowe zaczynające się od 3, 4 i 9​

Monika

Rekruter
monika@jobxion.pl
tel. 798 834 026

Bartlomiej Jobxion
Kody zaczynające się od 0, 1, 2 i 5​

Bartłomiej

Rekruter
bartlomiej@jobxion.pl
tel. 502 419 115

Zostaw swoje CV, a my poszukamy dla Ciebie pracy