ELEKTRYK

Jak wygląda praca elektryka w Holandii?

Electromonteur (czyt. elektromonter),  to po holendersku elektromonter. Można też spotkać się z terminem Electricien (elektryk) lub Kastenbouwer/Panelenbouwer – tak jednak nazywany jest monter szaf i paneli sterowniczych. Praca każdego z tych specjalistów jest niezwykle odpowiedzialna. 

Zakres prac elektromontera dotyczy zazwyczaj tworzenia (lub renowacji) instalacji elektrycznych, systemów alarmowych, czy innych sieci, które są oparte o okablowanie. Od punktu poboru mocy, do gniazdka. Fachowiec musi więc nie tylko dysponować odpowiednim doświadczeniem ale również uprawnieniami. 

ele1

Narzędzia elektromontera

Każdy elektryk powinien mieć swój zestaw narzędzi podręcznych. Do minimum należy następujący zestaw: kombinerki, szczypce do usuwania izolacji, śrubokręt z izolacją, próbnik, młotek, przecinak do rur, piła ręczna i sprężyna naciągowa.

 Jobxion zapewnia naszym pracownikom elektronarzędzia (wiertarkę, odciągarkę pyłu, przedłużacz na szpuli), a także niezbędne do pracy na stanowisku lampy oświetleniowe, odzież roboczą, kask, słuchawki, a jeśli jest taka potrzeba – obuwie robocze (standard S3).

Zobacz aktualne oferty pracy

Elektryk | Tilburg
Nowe budownictwo

Elektrycy I Budowa domów w Venlo

Elektryk I Budowa sieci sklepów w Apeldoorn

Praca dla elektromontera I
Helmond

Elektryk 2x4|
Oirlo, Uden, Schaijk

Rekruterzy

Skontaktuj się z odpowiednim rekruterem.
Sprawdź pierwszą cyfrę kodu pocztowego Twojego miejsca zameldowania i dzwoń lub pisz

Bartłomiej

Rekruter
bartlomiej@jobxion.pl
tel. 502 419 115

Anita

Rekruter
anita@jobxion.pl
tel. 606 280 287

Marlena

Rekruter
marlena@jobxion.pl
tel. 507  745 663

Zostaw CV, my znajdziemy dla Ciebie pracę

Nie masz CV?
Zrób je z nami w 5 minut!

Jesteś zapracowany i nie miałeś czasu na przygotowanie CV? Nie szkodzi! Odpowiedz na kilka pytań, a Twoje zgłoszenie powędruje bezpośrednio do rekrutera. Całość zajmie 5 minut!