ELEKTRYK

Jak wygląda praca elektryka w Holandii?

Electromonteur (czyt. elektromonter),  to po holendersku elektromonter. Można też spotkać się z terminem Electricien (elektryk) lub Kastenbouwer/Panelenbouwer – tak jednak nazywany jest monter szaf i paneli sterowniczych. Praca każdego z tych specjalistów jest niezwykle odpowiedzialna. 

Zakres prac elektromontera dotyczy zazwyczaj tworzenia (lub renowacji) instalacji elektrycznych, systemów alarmowych, czy innych sieci, które są oparte o okablowanie. Od punktu poboru mocy, do gniazdka. Fachowiec musi więc nie tylko dysponować odpowiednim doświadczeniem ale również uprawnieniami. 

ele1

Narzędzia elektromontera

Każdy elektryk powinien mieć swój zestaw narzędzi podręcznych. Do minimum należy następujący zestaw: kombinerki, szczypce do usuwania izolacji, śrubokręt z izolacją, próbnik, młotek, przecinak do rur, piła ręczna i sprężyna naciągowa.

 Jobxion zapewnia naszym pracownikom elektronarzędzia (wiertarkę, odciągarkę pyłu, przedłużacz na szpuli), a także niezbędne do pracy na stanowisku lampy oświetleniowe, odzież roboczą, kask, słuchawki, a jeśli jest taka potrzeba – obuwie robocze (standard S3).

Nasze oferty pracy dla elektryków

Wszechstronny elektromonter | Utrecht

Lokalizacja: Zwolle

Branża: Instalacje elektryczne

Start: 4 czerwca 2018

 

Lubisz coś zrobić od A do Z? Mieć wpływ na każdy element instalacji?
W jednym z największych holenderskich miast - Utrechcie - powstaje nowa szkoła. Do tego prestiżowego projektu szukamy wszechstronnego elektryka.

Czytaj dalej Aplikuj teraz

Elektromonter/Pomocnik Elektryka nauczymy Cię zawodu! | Breda

Lokalizacja: Breda

Branża: Instalacje elektryczne

Start: 28 czerwca 2018

 

Czy potrafisz już pociągnąć kable i instalować gniazdka elektryczne? A czy chcesz się nauczyć o wiele więcej? Chcesz spróbować swoich sił jako elektryk, mimo że nie masz zbyt dużo doświadczenia? Jeśli tak to potrzebujemy Cię na tym projekcie!
 
Poszukujemy asystenta elektryka z podstawową wiedzą na temat elektryczności, który chętnie nauczy się zawodu w praktyce!
Razem z doświadczonym elektrykiem będziesz uczestniczył w projektach i pomagał w typowych pracach elektrycznych.
Ten doświadczony fachowiec wprowadzi cię w tajniki zawodu tak sprawnie, że wkrótce sam będziesz wiedział co i jak. Nie wymagamy uprawnień na tym stanowisku! Tak długo jak masz zapał do pracy, chcesz się uczyć i wykorzystywać wiedzę w praktyce wszystko będzie dobrze!
Interesujące? Czytaj dalej!

Czytaj dalej Aplikuj teraz

2 Elektromonterów I Obiekt przemysłowy I Zevenbergen

Lokalizacja: Zevenbergen

Branża: Budowa

Start: 25 czerwca 2018

 

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w instalacjach elektrycznych w nowych budynkach, posiadającej osiemnastoletnie doświadczenie w sektorze elektrotechnicznym na rynku w Holandii poszukujemy dwóch doświadczonych elektryków do pracy na nowym projekcie budowy dużego obiektu z sektora przemysłowego. 

Czytaj dalej Aplikuj teraz

Wszechstronny Elektromonter/ Berlicum

Lokalizacja: Berlicum

Branża: Instalacje elektryczne

Start: 27 czerwca 2018

 

Masz dość zimy i chcesz wrócić do pracy na projekt, który trwa minimum rok? Jeśli tak to mamy dla Ciebie propozycję pracy!
 Poszukujemy doświadczonego elektryka, który zajmie się okablowaniami i kładzeniem kompletnych instalacji elektrycznych. Proponujemy Ci prace dla firmy instalatorskiej obecnej na rynku od ponad 40 lat, dobrze znanej w regionie. Jesteś zainteresowany przejdź dalej i dołącz do zespołu profesjonalistów.

Czytaj dalej Aplikuj teraz

Rekruterzy

Skontaktuj się z odpowiednim rekruterem.
Sprawdź pierwszą cyfrę kodu pocztowego Twojego miejsca zameldowania i dzwoń lub pisz

Patryk Jobxion
Kody pocztowe zaczynające się od 6, 7 i 8​

Patryk

Rekruter
patryk@jobxion.pl
tel. 507 745 663

Kody pocztowe zaczynające się od 3, 4 i 9​

Monika

Rekruter
monika@jobxion.pl
tel. 798 834 026

Bartlomiej Jobxion
Kody zaczynające się od 0, 1, 2 i 5​

Bartłomiej

Rekruter
bartlomiej@jobxion.pl
tel. 502 419 115

Zostaw swoje CV, a my poszukamy dla Ciebie pracy