Hydraulik

Jak wygląda praca hydraulika w Holandii?

Loodgieter (czyt. lodhiter) to po holendersku hydraulik. Choć często można spotkać się z terminem Installatiemonteur lub W-monteur. Czyli monter instalacji wodno-kanalizacyjnej. Praca wymaga ciągłego rozwijania się, poznawania nowoczesnych technologii. Wiąże się również z wykorzystaniem różnych narzędzi. Klucz francuski i pakuły nie wystarczą. 🙂

Zakres prac hydraulika to najczęściej instalacje wodno-kanalizacyjne, ogrzewanie, podłączenie gazu. To wiąże się z koniecznością czytania planów technicznych. Na budowach naszych partnerów korzysta się z szerokiego spectrum najnowszych technologii montażowych. W każdym ogłoszeniu podajemy specyfikę konkretnego projektu. Może to być budownictwo mieszkaniowe, obiekty użyteczności publicznej.

hydra4

Narzędzia hydraulika

Każdy hydraulik powinien mieć swój zestaw narzędzi podręcznych. Do minimum należy: zestaw kluczy nasadowych, zestaw kluczy oczkowych, klucz francuski, piłka do metalu, przecinak do rur oraz zestaw śrubokrętów. Do tego warto mieć własny pas na narzędzia.

Jobxion zapewnia naszym pracownikom elektronarzędzia (wiertarkę udarową, odciągarkę pyłu), a także niezbędne do pracy na stanowisku lampy oświetleniowe, odzież roboczą, kask, słuchawki, a jeśli jest taka potrzeba – obuwie robocze (standard S3).

Nasze oferty pracy dla hydraulika

Poszukujemy hydraulików na projekt budowy nowego kampusu I Wagenberg Holandia   

Lokalizacja: Wagenberg

Branża: Instalacje sanitarne i kanalizacja

Start: 20 sierpnia 2018

 

Lubisz ciekawe wyzwania? Mamy do dla Ciebie przyjemny projekt budowy nowego kampusu szkolnego w holenderskim mieście Wagenberg. Poszukujemy zręcznych i doświadczonych fachowców, którzy zajmą się wykonaniem   kompletnej kanalizacji wodno- sanitarnej na terenie nowego budynku o powierzchni 4,500 m2! Masz fach w reku, zapał do pracy i chcesz wyjechać do malowniczej Holandii. Nie zwlekaj i wyślij do nas swoje CV. 

Czytaj dalej Aplikuj teraz

Rekruterzy

Skontaktuj się z odpowiednim rekruterem.
Sprawdź pierwszą cyfrę kodu pocztowego Twojego miejsca zameldowania i dzwoń lub pisz

Patryk Jobxion
Kody pocztowe zaczynające się od 6, 7 i 8​

Patryk

Rekruter
patryk@jobxion.pl
tel. 507 745 663

Kody pocztowe zaczynające się od 3, 4 i 9​

Monika

Rekruter
monika@jobxion.pl
tel. 798 834 026

Bartlomiej Jobxion
Kody zaczynające się od 0, 1, 2 i 5​

Bartłomiej

Rekruter
bartlomiej@jobxion.pl
tel. 502 419 115

Zostaw swoje CV, a my poszukamy dla Ciebie pracy