Hydraulik

Jak wygląda praca hydraulika w Holandii?

Loodgieter (czyt. lodhiter) to po holendersku hydraulik. Choć często można spotkać się z terminem Installatiemonteur lub W-monteur. Czyli monter instalacji wodno-kanalizacyjnej. Praca wymaga ciągłego rozwijania się, poznawania nowoczesnych technologii. Wiąże się również z wykorzystaniem różnych narzędzi. Klucz francuski i pakuły nie wystarczą. 🙂

Zakres prac hydraulika to najczęściej instalacje wodno-kanalizacyjne, ogrzewanie, podłączenie gazu. To wiąże się z koniecznością czytania planów technicznych. Na budowach naszych partnerów korzysta się z szerokiego spectrum najnowszych technologii montażowych. W każdym ogłoszeniu podajemy specyfikę konkretnego projektu. Może to być budownictwo mieszkaniowe, obiekty użyteczności publicznej.

hydra4

Narzędzia hydraulika

Każdy hydraulik powinien mieć swój zestaw narzędzi podręcznych. Do minimum należy: zestaw kluczy nasadowych, zestaw kluczy oczkowych, klucz francuski, piłka do metalu, przecinak do rur oraz zestaw śrubokrętów. Do tego warto mieć własny pas na narzędzia.

Jobxion zapewnia naszym pracownikom elektronarzędzia (wiertarkę udarową, odciągarkę pyłu), a także niezbędne do pracy na stanowisku lampy oświetleniowe, odzież roboczą, kask, słuchawki, a jeśli jest taka potrzeba – obuwie robocze (standard S3).

Nasze oferty pracy dla hydraulika

Hydraulicy ze stażem I Arnhem

Lokalizacja: Arnhem

Branża: Instalacje sanitarne i kanalizacja

Start: 23 kwietnia 2018

 

Potrafisz montować instalacje wodno-kanalizacyjne? Posiadasz przynajmniej kilka lat doświadczenia jako hydraulik? A może masz za sobą długoletni staż pracy? Jeśli tak to dobrze, bo nasz Klient otwarty jest również na zatrudnienie pracowników 60+. Jeśli tylko czujesz się na siłach, żeby wyjechać do pracy i będziesz potrafił komunikować się z resztą zespołu w języku angielskim lub holenderskim to szukamy właśnie Ciebie!
Projekt, na który szukamy fachowców dotyczy budowy nowej dzielnicy w Arnhem stolicy prowincji Geldria.  

Czytaj dalej Aplikuj teraz

Hydraulik | Leiden (Holandia)

Lokalizacja: Leiden

Branża: Instalacje sanitarne i kanalizacja

Start: 23 kwietnia 2018

 

Dla dużej firmy instalacyjnej, szukamy hydraulika na dwumiesięczny projekt w najpiękniejszym holenderskim mieście - Leiden (Lejda). Nasz klient działa na terenie całego kraju, możliwa jest dalsza współpraca przy kolejnych projektach.
 

Czytaj dalej Aplikuj teraz

Hydraulik, podstawowy angielski, bez VCA | Diemen

Lokalizacja: Diemen

Branża: Hydraulik, podstawowy angielski, bez VCA | Diemen

Start: 23 kwietnia 2018

 

Prestiżowy projekt pod Amsterdamem! Diemen jest jednym z najszybciej rozbudowujących się miast Północnej Holandii. Na różnych budowach pracuje tam wielu naszych pracowników. Po budynkach mieszkalnych, przyszła pora na obiekty użyteczności publicznej. 

Czytaj dalej Aplikuj teraz

Rekruterzy

Skontaktuj się z odpowiednim rekruterem.
Sprawdź pierwszą cyfrę kodu pocztowego Twojego miejsca zameldowania i dzwoń lub pisz

Patryk Jobxion
Kody pocztowe zaczynające się od 6, 7 i 8​

Patryk

Rekruter
patryk@jobxion.pl
tel. 507 745 663

Kody pocztowe zaczynające się od 3, 4 i 9​

Monika

Rekruter
monika@jobxion.pl
tel. 798 834 026

Bartlomiej Jobxion
Kody zaczynające się od 0, 1, 2 i 5​

Bartłomiej

Rekruter
bartlomiej@jobxion.pl
tel. 502 419 115

Zostaw swoje CV, a my poszukamy dla Ciebie pracy