Stolarz BUDOWLANY

Jak wygląda praca stolarza w Holandii?

Timmerman (czyt. timerman) to po holendersku stolarz. Ale w tym zawodzie mogą być różne specjalizacje. Zawsze w cenie są wszechstronni stolarze (Allround Timmerman), choć zdarzają się oferty dla warsztatowców (Werkplaatstimmerman) konstuktorów mebli (Interieurbouwer lub Meubelmaker).  

W naszych ofertach najczęściej jednak szukamy stolarza budowlanego. Człowieka, który potrafi robić więźby dachowe, konstrukcje drewniane, schody, wstawiać okna i drzwi. Typowa wykończeniówka, zarówno pod nowe inwestycje, jak i przy okazji renowacji. Dla stolarzy w Holandii pracy nie zabraknie.

Dobry stolarz musi umieć czytać rysunki techniczne, być dokładny i rzetelny. Jego pracę ocenia ostateczny klient – inwestor.

stol1

Narzędzia stolarza

Każdy stolarz powinien mieć swój zestaw narzędzi podręcznych. Do minimum należy: młotek, obcęgi, miarki, ołówek technczny, piła do drewna, poziomica (wasserwaga), nóż do cięcia oraz zestaw śrubokrętów. Do tego warto mieć skrzynkę na narzędzia. W Jobxion zapewniamy taki zestaw w cenie 175 euro. Jego koszt możemy rozłożyć na 3 raty.

Jobxion zapewnia naszym pracownikom elektronarzędzia (wiertarkę udarową, odciągarkę pyłu, piłę tarczową,wyrzynarkę), a także niezbędne do pracy na stanowisku lampy oświetleniowe, odzież roboczą, kask, słuchawki, a jeśli jest taka potrzeba – obuwie robocze (standard S3).

Zostaw CV, my znajdziemy dla Ciebie pracę

Nie masz CV?
Zrób je z nami w 5 minut!

Jesteś zapracowany i nie miałeś czasu na przygotowanie CV? Nie szkodzi! Odpowiedz na kilka pytań, a Twoje zgłoszenie powędruje bezpośrednio do rekrutera. Całość zajmie 5 minut!